גרילנדות לפי מידה

גרילנדות

כשאנו רוכשים מנורות או גופי תאורה, אנו חושבים לרוב על הצד הפונקציונלי של הפריטים האלו. נכון, תאורה אמורה לספק אור בשעות החושך ובחללים שאינם מוארים במיוחד, אך היא גם עוזרת להשרות אווירה נעימה. בין שמדובר בבתי עסק או בתים פרטיים, גרילנדות לפי מידה מהוות פתרון תאורה ייחודי לשעות הערב והלילה. כאשר אתם בוחרים גרילנדה, חשוב שתשימו לב לפרמטרים הבאים כדי לבצע את הבחירה הנכונה:

אורך הגרילנדה

גרילנדות הן גופי תאורה ארוכים וגמישים ששזורים בהם בתי תאורה. ניתן להזמין גרילנדות לפי מידה, אבל חשוב שתדעו מה האורך שאתם צריכים לפני הרכישה, או לאחר ייעוץ עם איש מקצוע. אם אתם מעוניינים לכרוך את הגרילנדות סביב אביזרים שונים, תצטרכו להזמין גרילנדות ארוכות יחסית. אם אתם רוצים ליצור נקודות תאורה שונות במרפסת, בבית או בבית העסק שלכם – גרילנדות קצרות יעשו את העבודה.

 

איכות הגרילנדות

כמו שאמרנו, גרילנדות הן שרשראות תאורה עם גופי תאורה. אם יש תקלה באחד מגופי התאורה, הדבר עלול להשבית את הגרילנדה כולה. לכן, חשוב שתבחרו בגרילנדות איכותיות שמגיעות עם אישור של מכון התקנים הישראלי.

התאמה לצרכים שלכם

גרילנדות לפי מידה יכולות לשמש צרכנים פרטיים וגם עסקיים שרוצים ליצור תאורה ייחודית. הפריטים הללו מתאימים לאולמות וגני אירועים, למרפסות, פרגולות, ואזורים רבים אחרים. לכל אחד מהמקומות הללו יש את המגבלות והייחוד שלו, ולכן צריך לבחור גרינלדות בהתאמה אישית. מלבד מידות קבועות של הפריטים האלו, אתם יכולים להזמין גם גרינלדות לפי מידה ולפי פרמטרים נוספים אחרים. גרילנדות בהתאמה אישית יתנו את האפקט שאתם מעוניינים בו, ויאירו בצורה נפלאה כל אזור.

גרילנדות לצרכים עסקיים 

מלבד אולמות אירועים ובתים פרטיים, גרילנדות משמשות גם בעלי עסקים רבים. גופי התאורה האלו מתאימים למסעדות, אולמות כנסים, וגם לקישוט של ערים. ניתן לראות בערים רבות גרילנדות שמעטרות עצים ומבנים ציבוריים בצורה נפלאה.

בנוסף, שרשראות התאורה האלו משמשות לקישוט של אתרים רבים – בייחוד ביום העצמאות וחגים אחרים. גם עבור צרכים ציבוריים כאלו ניתן לבצע התאמה של גרילנדות באופן פרטי. במקרים האלה, חשוב לוודא שעוצמת הגרילנדות חזקה מספיק כדי לספק תאורה לאנשים שעוברים ברחובות, ולשם כך אתם צריכים חברה מקצועית בתחום התאורה.

גרילנדות לפי מידה בחברת להב מאיר: הבית שלכם לצרכי תאורה וחשמל

כדי ליהנות מתאורה נעימה במבנה פרטי או ציבורי, או אפילו ברחובות – חשוב שתבחרו גרילנדות איכותיות. בחברת מאיר להב – הנדסת חשמל, אנו מבצעים התאמה מלאה של גרילנדות ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים כאחד. 

המוצרים הייחודיים שלנו מתהדרים בתו כחול-לבן וחותמת של מכון התקנים הישראלי. כל גרילנדה שיוצאת מהחברה נבדקת ביסודיות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את מיטב גופי התאורה לכל מטרה. צרו עמנו קשר, ונשמח לענות לכם על כל שאלה בנוגע לגרילנדות בהתאמה אישית.